ZAPROSZENIE / INVITATION

Szanowni Państwo,

drodzy zawodnicy, sędziowie, działacze, go¶cie. Witam Was wszystkich na Mistrzostwach ¦wiata w Smoczych Łodziach, które w dniach 27 - 31 sierpnia 2014 odbywaj± się na Torze Regatowym Malta w Poznaniu.

Cieszę się niezmiernie, że jeste¶cie z nami, na jednym z najpiękniejszych torów regatowych na ¶wiecie. Jestem przekonana, że będziecie uczestnikami i ¶wiadkami fantastycznej imprezy, która, mam nadzieję, na długo zapadnie w Waszej pamięci.

Poznań już od dawna uchodzi za miasto, które słynie z organizacji różnego rodzaju konferencji, spotkań biznesowych, targów, a przede wszystkim imprez sportowych.

Mamy w pamięci zakończone sukcesem Mistrzostwa ¦wiata w Kajakarstwie w 2010 roku, Mistrzostwa ¦wiata w Kajak Polo w 2012 roku, Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012, których mecze fazy grupowej rozgrywane były w Poznaniu. Byli¶my ¶wiadkami pięknych i pełnych emocji sportowych wydarzeń. Jako organizatorzy zrealizowali¶my założone cele, sprostali¶my zadaniu i jeste¶my przygotowani na kolejne organizacyjne i sportowe wyzwania.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego wszystkim uczestnikom chciałabym życzyć sukcesów i zajęcia jak najlepszych miejsc, natomiast kibicom udanej zabawy i niezapomnianych sportowych wrażeń. Jestem przekonana, że te zawody na długo pozostan± w Waszych sercach i sprawi±, że w przyszło¶ci znów spotkamy się w Poznaniu.

Ewa B±k
Przewodnicz±ca Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw ¦wiata w Smoczych łodziach

Ladies and Gentlemen,

dear contestants, judges, activists, guests. I would like to welcome you all to ICF Dragon Boat World Championship 2014 held from 27-31 August 2014 on Malta Regatta Course in Poznan.

I am very glad that you are with us, in one of the most beautiful regatta courses in the world. I am convinced that you are going to attend and witness fantastic event which, I hope, will stay long in your memory.

For a long time Poznan has been regarded as a city famous for organizing various conferences, business meetings, trade shows, and, first and foremost, sporting events.

We remember successful 2010 ICF Canoe Sprint World Championships, 2012 Canoe Polo World Championships, UEFA European Championship EURO 2012, with the qualifying group stage matches held in Poznan. We have witnessed beautiful events, full of sports emotions. As organizers we have realized established goals, managed the task and we are ready for the subsequent organizational and sporting challenges.

On behalf of the Organizing Committee, I would like to wish all participants success and highest achievements, as well as good fun and unforgettable sporting experiences to all sports fans. I am convinced that this championship will stay in your hearts for long and will let us meet in Poznan again in the future.

Ewa B±k
Chairperson of the Organizing Committee of ICF Dragon Boat World Championship.